Strona główna    |    telefon: 732-50-50-50        e-mail: biuro@lucann.pl
Tu jesteś: Strona główna O nas

O nas

Nasza Firma działa na polskim rynku od 2002 roku. Od marca 2012 roku działamy pod nazwą LucAnn. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom fachową obsługę, najlepszą ofertę cenową oraz szybką i bezpieczną realizację zamówień. Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez nas towarów zaspakajamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zaopatruje się u nas wiele firm z całej Polski, między innymi z branży motoryzacyjnej, transportowej, budowlanej, jak i wielu Klientów indywidualnych. W związku z rosnącymi oczekiwaniami Klientów swoją ofertę systematycznie poszerzamy o nowe towary. W tym celu współpracujemy z renomowanymi producentami krajowymi, jak i głównymi importerami naszych towarów.

 

Nasza Firma specjalizuje się w sprzedaży alkomatów. W tym zakresie jesteśmy oficjalnym przedstawicielem produktów takich marek jak: AlcoFind (Datech), Alcoscan, LifeGuard, AlcoDigital. W naszej ofercie posiadamy również pełną ofertę produktów marek CTEK, Frogum oraz Volt, co umożliwia nam kompleksowe zaopatrzenie naszych Klientów w prostowniki elektroniczne, przetwornice napięcia, a także dywaniki welurowe oraz gumowe do niemal wszystkich modeli samochodów osobowych i dostawczych. Ponad to prowadzimy sprzedaż detektorów tlenku węgla (czujników czadu), dymu jak i gazu takich marek jak Kidde, Orno, EI Electronics.

 

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane zakupami hurtowymi do dalszej odsprzedaży, jak i Klientów indywidualnych do skorzystania z naszej oferty detalicznej.

Adres firmy
LucAnn Łukasz Czajka
ul. 3 Maja 125
41-500 Chorzów

Skontaktuj się z nami

telefon kontaktowy:
732-50-50-50
                telefon kontaktowy:
                590-00-09-02
gadu-gadu:
41460061
                       e-mail:
                       biuro@lucann.pl
LOGO LucAnn Start        O nas        Oferta        Współpraca        Serwis        Kontakt        

LucAnn Łukasz Czajka ul. 3 Maja 125
41-500 Chorzów - Oferujemy: alkomaty, testery, ustniki, akumulatory, oleje silnikowe,
filtry samochodowe, ładowarki akumulatorów, przetwornice napięcia, dywaniki samochodowe...
Realizacja:DPL