Strona główna    |    telefon: 732-50-50-50        e-mail: biuro@lucann.pl
Tu jesteś: Strona główna Serwis

Serwis

Jako dystrybutor alkomatów nasza Firma zapewnia szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serwis alkomatów wyposażony jest w specjalistyczne laboratorim oraz profesjonalny sprzęt renomowanych firm. Powyższe działania gwarantują Państwu najwyższy poziom obsługi w tym zakresie.

 

Do kalibracji alkomatów używa się specjalistycznych urządzeń - tzw. symulatorów, które podają do urządzenia próbkę o odpowiednim stężeniu alkoholu. Dzięki temu można ustawić oprogramowanie alkomatu tak, aby najdokładniej jak to tylko możliwe wskazywało zawartość alkoholu w pobranej próbce powietrza. Do prawidłowego działania alkomatu zaleca sie regularną kalibrację urządzenia, dzięki czemu można być pewnym, że urządzenie działa prawidłowo. Częstotliwość kalibracji uzależniona jest od rodzaju zastosowanego sensora, intensywności i sposobu użytkowania, warunków przechowywania testera (temperatura, wilgotność). Zgodnie z zaleceniami producentów kalibracja powinna być wykonywana średnio co 200 - 500 pomiarów lub co 3 - 12 miesięcy (zależne jest to od modelu alkomatu).

 

W celu uzgodnienia szczegułów dotyczących serwisu lub kalibracji urządzenia prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@lucann.pl

Adres firmy
LucAnn Łukasz Czajka
ul. 3 Maja 125
41-500 Chorzów

Skontaktuj się z nami

telefon kontaktowy:
732-50-50-50
                telefon kontaktowy:
                590-00-09-02
gadu-gadu:
41460061
                       e-mail:
                       biuro@lucann.pl
LOGO LucAnn Start        O nas        Oferta        Współpraca        Serwis        Kontakt        

LucAnn Łukasz Czajka ul. 3 Maja 125
41-500 Chorzów - Oferujemy: alkomaty, testery, ustniki, akumulatory, oleje silnikowe,
filtry samochodowe, ładowarki akumulatorów, przetwornice napięcia, dywaniki samochodowe...
Realizacja:DPL